Sylwestrowe dekoracje

Sylwestrowe dekoracje

Oprócz szampańskiej atmosfery stylowych ubrań i największych muzycznych hitów ważnym elementem sylwestra są również dekoracje. To one budują magiczny klimat. Podpowiadamy jakie dekoracje doskonale sprawdzą się na sylwestrowej imprezie.

 

Każdy, kto podejmuje się organizacji imprezy sylwestrowej bez względu na to czy będzie to domówka czy przyjęcie w wynajętym lokalu, pragnie zapewnić wszystkim uczestnikom wyjątkowe wrażenia. Stara się zatem przyrządzić smaczne dania i przekąski, zapewnić napoje, różnorodną muzykę oraz inne ciekawe atrakcje, np. gry towarzyskie. Jedna to co nadaje magiczny i wyjątkowy charakter każdej sylwestrowej imprezie to odpowiednio dobrane dekoracje. Różnobarwne ozdoby zaczepione pod sufitem lub na ścianach, dodatki dekoracyjne rozstawione na stołach, nie tylko dodadzą uroku wnętrzu ale również wprowadzą wszystkich gości w nastrojową atmosferę zabawy.

 

Jakie dekoracje wybrać na sylwestra?

Aby atmosfera we wnętrzu oddawała wyjątkowy i sylwestrowy charakter imprezy musi być wprowadzona przez klimatyczne dodatki ozdobne. Tego typu dekoracje powinny być kolorowe i radosne, dlatego w tym przypadku doskonale sprawdzają się baloniki i różnokolorowe serpentyny. Pod sufitem można powiesić również mieniące się girlandy oraz nastrojowe lampiony. W imprezowy klimat może wprowadzić kula dyskotekowa na suficie. Dekoracje sylwestrowe bez problemu możemy dostać w sklepach z tego typu asortymentem.

 

Sylwestrowe dekoracje handmade

Dekoracje sylwestrowe można przygotować także własnoręcznie. Samodzielne wykonanie takich ozdób daje dużo radości i oczywiście satysfakcji, jeżeli inni docenią nasze zaangażowanie. Wystarczy tylko dobry pomysł i kilka prostych materiałów, aby nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Z barwnej bibułki można wykonać kwiatki w różnych kształtach, które ożywią ściany i meble. Z kolorowego papieru z kolei, można przygotować nietypowe girlandy, wycinając na przykład gwiazdki, serduszka, chorągiewki czy literki i nawlec je następnie na żyłkę czy nitkę. Takie dekoracje niezaprzeczalnie mają swój urok.

 

Tematyczne imprezy sylwestrowe

Bardzo oryginalną propozycję stanowią tematyczne imprezy sylwestrowe. W tym przypadku dekoracje musimy dostosować do klimatu i motywu przewodniego imprezy. Świetnie sprawdzą się tutaj kolorowe czapeczki zakładane przez każdego uczestnika imprezy oraz konfetti, którym można posypać stół lub wypełnić nim baloniki. Ciekawym pomysłem na udekorowanie sylwestrowej imprezy jest wykorzystanie kolorowych lampek choinkowych, które dodadzą jej osobliwego uroku i stworzą nastrojową atmosferę. Propozycji aranżacji wnętrza z wykorzystaniem dekoracji sylwestrowych jest bardzo wiele. Najistotniejszą kwestią jest jednak to, aby było kolorowo, wesoło i oczywiście błyszcząco, tak aby dekoracje oddawały wyjątkowy klimat tej ostatniej nocy roku.

bukowydworek

Related Posts

Sylwester marzeń

Sylwester marzeń

Wycieczka jako alternatywa dla sylwestrowej imprezy

Wycieczka jako alternatywa dla sylwestrowej imprezy

Sylwestrowy savoir vivre – czyli jak nie popełnić gafy na imprezie

Sylwestrowy savoir vivre – czyli jak nie popełnić gafy na imprezie

Sylwester – niezwykła noc

Sylwester – niezwykła noc

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *