Sylwester w górach – zaplanuj już dziś!

Sylwester w górach – zaplanuj już dziś!

Mimo że do Sylwestra jeszcze trochę pozostało, warto zaplanować go, zanim wszystkie najciekawsze oferty rozejdą się jak świeże bułeczki.

Sylwester to absolutnie wyjątkowa noc. Kobiety już kilka miesięcy wcześniej umawiają się do fryzjerów i kosmetyczek, męskie garnitury czekają w szafach. Wszystko ma być dopięte na ostatni guzik. Prawie zawsze narzekamy, że zostawiamy coś na ostatni moment. Dlatego właśnie teraz nadarza się idealna okazja do tego, by miło zaskoczyć siebie i bliskich swoją zaradnością i zmysłem organizacyjnym. Już dziś warto przejrzeć sylwestrowe oferty biur podróży.

Dlaczego warto pomyśleć o Sylwestrze już teraz?

Właściwie, kto by już myślał o Sylwestrze? Do końca roku pozostało przecież tyle miesięcy. Jednak każdy z nas wie z własnego doświadczenia, że czas płynie szybko i odkładanie niektórych czynności, szczególnie tak przyjemnych jak planowanie sylwestrowego wyjazdu, może nas potem wiele kosztować. Wszystkie najgorętsze oferty zostaną wyprzedane, a jedyne, co zyskamy to kolejne źródło stresu i zmartwień. Bo w końcu wyjazd pod koniec ciężkiego roku należy się każdemu z nas. Jak widać, zaplanowanie z dużym wyprzedzeniem Sylwestra ma swoje plusy. Zyskujemy spokój i najciekawsze oferty biur podróży, pomiędzy którymi możemy do woli przebierać. Na spokojnie możemy zastanowić się, dokąd chcemy się wybrać i jakich atrakcji oczekujemy w czasie wypoczynku i sylwestrowej zabawy.  Jeśli odrzucimy najpopularniejsze miejscowości jak Zakopane czy Szczawnica, będziemy mogli cieszyć się spokojem i brakiem tłumu. Warto roważyć na przykład sylwester w Bukowinie – jesteśmy blisko Zakopanego i Tatr, przy czym unikamy tłumu turystów.

Sylwester w górach – gwarancja wyjątkowych wspomnień

Z roku na rok, coraz większa liczba Polaków decyduje się na sylwestrowy wyjazd w góry. Dlaczego? Po pierwsze, polskie góry są po prostu piękne. Po drugie, wycieczka krajowa jest o wiele tańsza niż wycieczki zagraniczne. Po trzecie, jest to idealna propozycja dla tych, którzy sylwestrowe szaleństwo chcą połączyć z aktywnym wypoczynkiem. Atrakcji tu nie brakuje. Zarówno dla rodzin z dziećmi, zakochanych, grup znajomych, a także singli. W czasie kilkudniowego wyjazdu możemy cieszyć się urokami zimy, szusując na stokach narciarskich lub ucząc się jazdy na snowboardzie. W czasie uprawiania sportu, bez względu na to czy amatorsko, czy zawodowo, w naszym organizmie wytwarzają się endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. Nawet najwięksi ponuracy z pewnością odczują potężną dawkę pozytywnej energii, którą będą zarażać innych. W tak szampańskim nastroju żegnanie starego i witanie nowego roku przyniesie z pewnością jeszcze więcej radości. W górach każdy znajdzie coś dla siebie:  można wybrać się na wielki bal w luksusowym hotelu, można pójść na góralską potańcówkę, można wynająć pokoik w zacisznym pensjonacie, wreszcie – można powitać Nowy Rok na stoku. Oj, jest w czym wybierać. Jednym słowem – wszystko można!

bukowydworek

Related Posts

Jak spędzić sylwestrową noc?

Jak spędzić sylwestrową noc?

Sylwestrowe atrakcje Warszawy

Sylwestrowe atrakcje Warszawy

Sylwester w Sopocie

Sylwester w Sopocie

Sylwester we Wrocławiu dla singli

Sylwester we Wrocławiu dla singli

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *